Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ ” Trinity Marrow to dziewczyna mająca niezwykły dar – po…

2 min read

„ ”
Trinity Marrow to dziewczyna mająca niezwykły dar – potrafi widzieć duchy i zjawy. Jest wyjątkowa, wybrana i jedyna w swoim rodzaju. Przez to jest przez całe swoje życie pilnowana i chroniona. Jej protektorem jest Misha, który jest również jej najlepszym przyjacielem. Całe jej życie zmienia się, gdy poznaje Zayne. Jej opiekunowie zauważyli, że popełnili błąd, jednak teraz nie można go już naprawić.
Książka jest przepełniona akcją. Z wielką ciekawością śledziłam losy bohaterki, chcąc wiedzieć co będzie dalej. Mamy tutaj wiele sekretów, które z czasem zostają czytelnikowi wyjaśnione.
Główna bohaterka jest bardzo wesołą i otwartą osobą. Mimo jej ciężkiej przeszłości oraz wyznaczonej przyszłości nie poddaje się i stara się żyć pełnią swojego życia. Cierpi na barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, przez co jej wzrok z czasem się pogarsza.
Poza główną bohaterką mamy tutaj wiele cudownych bohaterów jak Zayne, Orzeszek i Rothan. Każdy jest na swój sposób charakterystyczny i zabawny. Orzeszek, to duch, który nie opuszcza Trinity, gdy ona się przeprowadza, tylko jedzie z nią. Jego zachowanie nadaje książce żartobliwy humor.
Zayne to strażnik, który od samego początku zawsze zjawia się tam gdzie przebywa bohaterka. Powoduje to serię doczepek, śmiesznych zdarzeń ale w końcu ich więzy się zacieśniają.
Mamy tutaj również poboczny wątek miłosny. Między bohaterami pojawia się nić porozumienia, która z czasem staje się większa. Bohaterowie nie chcą przyznawać się do swoich uczuć, ponieważ każdy ma swoje problemy. Jednak w końcu dają się ponieść swoim uczuciom. Chemia miedzy nimi rodzi się powoli na gruncie ich przyjaźni.
Jest to fantastyka, więc znajdziemy tutaj wiele różnych fantastycznych postaci jak demony, anioły, strażnicy, czarownice. Autorka wymyśliła wspaniały świat pełen magicznych stworzeń, do którego chętnie będę wracać.
.
.
.