Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ ” Trzy siostry o całkiem odmiennych charakterach dowiad…

2 min read

„ ”
Trzy siostry o całkiem odmiennych charakterach dowiadują się, że ciąży na nich rodzinna klątwa, która ciągnie się z pokolenia na pokolenie. Dziewczynki postanawiają jednak znaleźć sposób, aby tą rodzinną klątwę złamać. Ich babcia posiada trzy magiczne przedmioty, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie i teraz nastał czas aby one trafiły w ręce dziewczynek. W tym wyniku wyruszają do więzienia aby spotkać się z pewnym więźniem, który ponoć zna rozwiązanie. Ich spotkanie powoduje masę kolejnych wydarzeń o których trójka dziewczyn nawet nie pomyślała.

Jest to bardzo urocza i magiczna historia. Obserwujemy przeróżne poczynania młodych bohaterek i to zachowanie jest właśnie adekwatne do ich wieku. Gdy czytałam tę książkę, czułam się, jakbym wróciła do tych dziecięcych lat i razem z nimi wyruszała w podróż złamania klątwy.
Autorka stworzyła wspaniały, magiczny świat i wszystkie poruszane wątki zostały wyjaśnione i zamknięte. Styl i język autorki jest również bardzo przyjemny, przez co bardzo szybko czyta się tę książkę, chociaż chciało by się zostać w tej historii na dłużej.
Książka jest idealna zarówno dla młodszych jak i dla starszych czytelników. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie, ale młodsi będą ją zdecydowanie bardziej przeżywać.
Mamy tutaj opisanych wiele uczuć od przyjaźni, miłości, troski aż do smutku i złości. Czasami są one tylko powierzchownie opisane , ale to również pasuje do wieku bohaterek. .
.
.