Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Używacie kalendarza, terminarza lub dziennika? Ja nie potrafię wyobrazić sobie …

1 min read

Używacie kalendarza, terminarza lub dziennika? ☺️
Ja nie potrafię wyobrazić sobie życia bez nich.

„Rok pełen inspiracji” to kalendarz stworzony przez Reginę Brett. Większości pewnie zna jej twórczość, a przynajmniej przewinęły się wam przed oczami jej książki.

Tym razem wydała ona uniwersalny kalendarz, dziennik i planer w jednym. Graficznie jest on bardzo pięknie stworzony. Kolorowy ze sobą idealnie współgrają. Nie jest on wielkiego rozmiaru, więc zawsze zmieści się do torebki i można go w każdej sytuacji wyciągnąć.

Kalendarz ten jest pięknie ułożony. Nie znajdują się w nim tylko poszczególne dni miesięcy ale również pytania, ćwiczenia pomocne w praktykowaniu cotygodniowej myśli przewodniej oraz budujące afirmacje.

Ten terminarz pomoże ci zajrzeć w głąb siebie oraz stworzy najlepszy rok w Twoim życiu.

Każdy tydzień zaczynamy od słowa tygodnia, które wyznacza cel na te najbliższe siedem dni. Z tymi słowami są związane również teksty do refleksji, pytania oraz różne ćwiczenia.

Myślę, że ten uniwersalny terminarz, kalendarz oraz dziennik w jednym przyda mi się w nadchodzącym roku. Jestem osobą bardzo zorganizowaną, która musi mieć wszystko zaplanowane i poukładane. Dzięki niemu będę miała właśnie wszystko ładnie ustalone i dodatkowo dzięki ćwiczeniom i refleksją poznam lepiej samą siebie.
.
.
.

2 thoughts on “Używacie kalendarza, terminarza lub dziennika? Ja nie potrafię wyobrazić sobie …

Comments are closed.