Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ ” Willow musi udowodnić swojej matce, że potraf…

2 min read

„ ”

Willow musi udowodnić swojej matce, że potrafi dobrać do siebie parę, aby przejąć rodzinny interes. W tym zadaniu ma jej pomóc Reid – jej najlepszy przyjaciel i sąsiad. Reid’a jednak nie interesują stałe związki i o tym dziewczyna dobrze wie.

Książka napełniona dużą dawką miłości, przyjaźni, żartami i czułością. Willow wierzy w prawdziwą miłość, jest jednak świadoma, że jej nie spotkała i chce spełnić swoje największe marzenie sama – chce mieć dziecko. Raid zawsze wspierał ją w trudnych decyzjach, jednak tej nie potrafi zrozumieć. Jest typem mężczyzny z przeszłością, który nigdy nie chce mieć dzieci i żony.

Gdy Willow znajduje mu odpowiednią kandydatkę, czuje się zazdrosna i ich szpieguje. Sytuacja obraca się o 180 stopni i główni bohaterowie zaczynają być świadomi swoich uczuć względem siebie. Spędzają wspólnie wiele namiętnych i cudownych chwil, jednak przed różnicą wyobrażeń o przyszłości nie da się uciec. Czy bohaterom uda się dojść do kompromisu czy jednak ich związek legnie w gruzach?

Bardzo lekka i przyjemna książka, poruszająca jednak ważny temat, jakim jest różnica zdań w związkach. Zazwyczaj na początku nie zwraca się na to uwagi, tylko spędza się ze sobą miło czas, ale im dłużej bohaterowie ze sobą są tym bardziej widać jak bardzo wyobrażenie o przyszłości jest inne.
Ona wyrosła w idealnej kochającej się rodzinie. On pochodzi z rodziny gdzie uczucia nie zostały ukazywane, a rodzice ciągle się kłócili.

Z zaciekawieniem śledziłam losy bohaterów i byłam ciekawa, czy tej dwójce uda się stworzyć wspólną przyszłość. Czasami trzeba dopuścić do siebie rzeczywistość a nie tylko żyć w wyidealizowanej bajce. .
.
.