Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Wolicie adaptacje serialowe czy filmowe książek? „ ”…

1 min read

Wolicie adaptacje serialowe czy filmowe książek? ☺️

„ ”

Ta książka was wciągnie! Jest pełna akcji, sekretów i intryg, które spowodują, że nie będziecie mogli się od tej historii oderwać.

Książka opowiada o życiu nowych baletnic, które za wszelką cenę chcą zdobyć solówkę aby pokazać światu swój talent i mieć zapewnioną stabilną przyszłość w teatrze.

Życie baletnic to życie pełne wyrzeczeń. Trzeba się trzymać restrykcyjnego jedzenia, wagi, która nie może być ani za wysoka ani za niska, wyglądu oraz nienagannego zachowani. Mieszkają w akademiku a ich życie toczy się tak naprawdę tylko wokół tańca, od rana do wieczora mają próby. Rzadko się zdarza, żeby w swoich solnych chwilach robiły coś innego niż doskonalenie swojego talentu, bo zawsze chcą dążyć do perfekcji i prześcignąć konkurencję.

W tym świecie nawet takie relacje jak przyjaźń i miłość mogą być fałszywe, tylko po to aby wyeliminować najbliższą osobę albo aby się wybić.

Historia pokazuje, jak ten piękny o czatujący świat ze zewnątrz jest we wnętrzu zepsuty. Wszędzie czeka na nich pułapka i aby przeżyć musza być silne psychiczne. Nawet najmilsze osoby, do litrowych zalicza się główna bohaterka, mogą zostać skaleczone, jeśli dostaną główną rolę.
.
.
.