Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Wolicie okładki na których się dużo dzieje czy minimalistyczne? „…

2 min read

Wolicie okładki na których się dużo dzieje czy minimalistyczne? ✨

„́ . ”

Dziewczyna chce zacząć na nowo swoje życie. Odcina się od swojej rodziny, które jej nie rozumie u wyjeżdża na drugi koniec kraju na studia. Jej postanowieniem jest również nie zagłębiać się w relacje damsko-męskie. Niestety na swojej drodze spotyka pewnego tajemniczego chłopaka, który skupia jej uwagę. Brzmi jak typowy new adult prawda? Nic bardziej mylnego.

W tej powieści nasza główna bohaterka jest pewną siebie dziewczyną, która troszczy się o osoby wokół siebie i ma duże doświadczenie życiowe. Jest roześmianą, gadatliwą dziewczyną, która robi wiele dziwaczny rzeczy, że podczas czytania miałam wrażenie, że ja na jej miejscu już bym się spaliła ze wstydu.

Nasz główny bohater jest natomiast bardzo niedoświadczonym pod wieloma względami. Powód jest jeden: w wieku 15 lat trafił do więzienia i spędził w nim 6 lat. Chłopak nie potrafi dostosować się do rzeczywistego świata. Nie zna się na relacjach międzyludzkich, nie potrafi odnaleźć się w świecie pracy oraz nie zna nowinek technologicznych.

To właśnie nasza główna bohaterka pomaga mu w dostosowaniu się do jego nowego życia na wolności. Jest to książka, która bardzo podkreśla siłę oraz mądrość kobiet. Nie mamy tutaj niewinnej dziewczyny, która zakochuje się na zabój w chłopaku i się mu podporządkowuje. To ona pomaga mu w wydostaniu się z trudnych myśli i przeszłości.

Jedynym minusem było szybkie rozwinięcie się relacji między bohaterami. Opis na książce wskazuje, że dziewczyna nie chce zawracać sobie głowy z chłopakami przez bardzo długi czas, a niestety tak nie było.

Ale poza tym jednym minusem, była to bardzo przyjemna, urocza i niestandardowa historia. Jeśli lubicie książki z motywem studenckim to zachęcam was do sięgnięcia po tę książkę.
.
.
.

6 thoughts on “Wolicie okładki na których się dużo dzieje czy minimalistyczne? „…

Comments are closed.