Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Z czym kojarzy wam się jesień? „ ́” Nie miałam żadnych wygó…

2 min read

Z czym kojarzy wam się jesień? 🍂

„ ́”

Nie miałam żadnych wygórowanych oczekiwań odnośnie tej książki. Pierwsza część tej historii niestety mnie nie zaciekawiła, ale dałam jej szansę i chciałam zobaczyć jak autor się dalej rozwinie. I bardzo dobrze! Przy tej książce się naprawdę bardzo dobrze bawiłam.

Ponownie spotykamy March, Callena oraz Piątka. W tej części większość tajemnic zostaje już przed czytelnikiem ujawniona. Z postępująca akcją, której w tej części jest naprawdę dużo, dowiadujemy się o nowych i szokujących sekretach bohaterów. Książka ta jest przepełniona masą emocji od radości, poprzez smutek aż do wrogości. Poza tym występują tutaj przeróżne więzy międzyludzkie: przyjaźń, rodzicielstwo, miłość i wiele innych.

Brakowało mi tutaj trochę wprowadzenia i przypomnienia akcji z poprzedniej części ale wraz stronami książki przypomniałam ja sobie.

Ta książka idealnie nadaje się na jesienne zimowe wieczoru, ponieważ jest pełna magi, żartów i sekretów. Podtrzymuję dalej, że Piatęk to najlepszy bohater tej powieści.

Świat Ferów jest niezwykle intrygujący ale również niebezpieczny dla normalnego człowieka, o czym przekona się przyjaciółka March. My na szczęście możemy podziwiać go z zewnątrz i cieszyć się z każdej chwili spędzonej w tej powieści.

Podsumowując, jest to dobra, ciekawa i przepełniona akcją książka, chociaż zdarzały się sytuacje które były dla mnie nielogiczne i zbyt skomplikowane.
.
.
.

1 thought on “Z czym kojarzy wam się jesień? „ ́” Nie miałam żadnych wygó…

Comments are closed.