Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Znacie twórczość Brittany C. Cherry? „&” Pierwsza cz…

2 min read

Znacie twórczość Brittany C. Cherry? 🥰

„&”

Pierwsza część historii Landona i Shay mnie zachwyciła, więc z niecierpliwością czekałam na to jak potoczą się ich losy.

W tym tomie bohaterowie są już dorośli. Landon jest znanym aktorem z masą fanek ale również skandali. Shay do tego momentu nie udało się wybić z swoim talentem, ale nadal próbuje pisać scenariusze. Przez kilka lat rozłąki ich kontakt przechodził wiele trudnych chwil aż w końcu całkowicie upadł.

W tej części widzimy wielką zmianę w bohaterach. Terapia powoli pomaga Landonowi stanąć na nogi, jednak nadal jest przed nim długa droga. Widać jednak jego siłę i determinację. Jego życie jest pełne smutku i bóli co często doprowadza go do złych myśli.
Shay również się zmieniła. Kiedyś wierzyła w dobro, w miłości oraz w szczęśliwe zakończenie. Teraz już nie. W mężczyznach widzi tylko to co złe, zniszczenie.

Ten tom jest tak samo pełen przemyśleń i przeróżnych emocji. Przy tej powieści czytelnik na pewno nie odpocznie. I dobrze. To nie jest łatwa historia. To jest prawdziwa historia, która może spotkać każdego człowieka. Tak bardzo cieszę się, że coraz więcej książek stara się podjąć w swoich historiach temat depresji. Autorka zrobiła to moim zdaniem rewelacyjnie. Czułam wszystko co czuli główni bohaterowie. Przeżywałam wraz z nimi smutek, szczęście, rozczarowanie i wiele innych emocji.

Polecam ją każdemu! ❤️
.
.
.

1 thought on “Znacie twórczość Brittany C. Cherry? „&” Pierwsza cz…

Comments are closed.